Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100613 Library:100236 in /home/exfast/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7

قوانین و مقررات وبسایت Exfast.ir به شرح زیر میباشد و هر فردی که به این سایت مراجعه می نماید به عنوان کاربر شناخته می شود و برای استفاده از محصولات و خدمات سایت مجبور به رعایت قوانین زیر می باشد ثبت نام و ایجاد سفارش خرید و فروش در وبسایت مذکور به معنی قبول شرایط و ضوابط میباشد.

2) کاربران اجازه ندارند که از حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد دیگر برای انجام تراکنش های مالی خود با وبسایت Exfast.ir استفاده کنند.

3) سفارشات باید با اتصال اینترنت اصلی کاربر انجام شود و هرگونه سفارشی که فرد از طریق پراکسی یا وی پی ان و یا سایر مخفی کننده های محل اتصال کاربر به اینترنت ثبت کند غیر قانونی می باشد.

4) Exfast.ir حق خود می داند که هر زمان که خواست از کاربر مدارک شناسایی لازم را برای تعیین هویت او درخواست نماید. مدارک شناسایی قابل قبول می تواند شامل موارد زیر باشد:5) کاربرانی که به اسم شرکت یا سازمان خاصی ثبت سفارش انجام می دهند باید مدارک لازم را برای اثبات این موضوع که نماینده رسمی آن شرکت یا سازمان می  باشند ارائه کنند.


6) فایل هایی که برای تایید هویت از کاربر درخواست می شود باید حداکثر ظرف پنج روز کاری ارسال شود در غیر اینصورت سفارش کنسل می شود و مبلغ واریزی با  احتساب موارد ذکر شده در پاراگراف بعدی به حساب کاربر برگشت داده می شود.

7) خدمات Exfast.ir ممکن است در صورتی که حواله و پول واریزی شما به یکی از علت های زیر برگشت بخورد کارمزدی را از مبلغ مورد نظر کسر نماید که این مبلغ حداقل %5 کل مبلغ سفارش می باشد.
در صورتی که علت پرداخت در حواله های بین المللی درست نوشته نشده باشد
در صورتی که پول از حسابی که به نام فرستنده حساب نباشد فرستاده شده باشد
در صورتی که پول از حساب الکترونیکی توسط فردی بجز صاحب حساب ارسال شده باشد.
در صورتی که دلایل لازم مربوط به مشکل دار بودن مبالغ ارسالی وجود داشته باشد.
در صورتی که سفارش توسط اتصال اینترنتی که توسط وی پی ان یا پروکسی ایجاد شده باشد ثبت شده باشد .
در صورتی که فرد در زمان مورد نظر نتواند مدرک شناسایی درخواست شده را ارائه نماید.

8) در صورتی که اثبات شود که کاربر با استفاده از سرویس ها و خدمات این وبسایت  قصد پول شویی ، فریب دادن دیگران ، کلاهبرداری ، انتقال پول های دزدی و ...  را با ارائه اسناد و مدارک هویتی جعلی داشته Exfast.ir تمام اطلاعات جمع آوری شده از فرد را  برای رسیدگی به پلیس وسازمان های مربوطه کشور محل اقامت کاربر ارائه خواهد کرد.


9) کاربر در تمام مراحل سفارشات مسئول تمام اشتباهاتی می باشد که به واسطه ارائه اطلاعات اشتباه توسط خود کاربر صورت گرفته است.


10) در صورتی که بنا بر اطلاعات  اشتباه کاربر مبلغ مربوط به سفارش به حسابی دیگر بجز حساب خود کاربر واریز شود مسئولیت این اتفاق بر عهده  خود کاربر می باشد.


11) هرگونه مالیاتی که بر نقل و انتقالات بین کاربر و Exfast.ir وضع شود بر عهده کاربر می باشد و کاربر موظف است آنها را پرداخت کند.


12) کلیه کارمزد های نقل و انتقال های الکترونیکی و همچنین حواله های نقدی و همچنین هزینه های پستی ارسال محصولات بر عهده کاربر می باشد.

13) هنگامی که فرد سفارشی را در وبسایت Exfast.ir ثبت می کند بیانگر این است که  تمام قوانین و مقررات را مطالعه و موافقت کرده است . کاربر مسئول اجرای تمام تعهدات این قرارداد و همچنین رعایت تمام قوانین و مقررات وضع شده می باشد

14) در صورتی که به علت های زیر مبلغ سفارش عینا به حساب شرکت واریز نشود شرکت حق خود می داند که سفارش را لغو و یا تا پرداخت بقیه هزینه به حالت تعلیق در آورد و یا اینکه در صورت امکان با توافق کاربر سفارش در مبلغی پایینتر با توجه به مقدار پول واریزی  انجام شود .
فرد مبلغ سفارش را به صورت کامل پرداخت نکند و یا اینکه کارمزد ها را در نظر نگیرید 
در صورتی که بانکی که واریز از طریق آن انجام شده است کارمزد های اضافی دریافت نماید 
مبالغی که قبل از ثبت سفارش به هر یک از حساب های خدمات Exfast.ir واریز شود قابل قبول نمی باشد و هرگونه مبلغی که به این شکل دریافت شود و برای آن ثبت سفارشی انجام نشده باشد نزد Exfast.ir می ماند و پس از مشخص شدن وضعیت مبلغ واریزی به حساب فرد فرستنده برگشت داده خواهد شد. طبیعتا پروسه برگشت پول شامل کسر کارمزد های ذکر شده در این متن می شود و هزینه مربوطه از مبلغ برگشتی کسر خواهد شد.


15) کاربر سایت می بایست اطلاعات تماس خود را کامل و صحیح هنگام سفارش ارائه نماید و جهت پیگیری هایی که ممکن است از طرف خدمات Exfast.ir صورت پذیرد در طی زمانی انجام شدن سفارش در دسترس باشد در غیر اینصورت در صورتی که Exfast.ir موفق به برقراری تماس با کاربر سفارش دهنده نشود حق خود می داند که سفارش را یکطرفه کنسل نماید.

16) خدمات این وبسایت بصورت کاملا مستقل ارائه می شود و ما نماینده یا شریک هیچ بانک یا پول الکترونیکی نمی باشیم . بدیهی است که تمام مسائل مربوط به سفارشات و فعالیت های مشا بهتان را در این وبسایت باید از طریق قسمت پشتیبانی Exfast.ir پیگیری نمایید.


17) وظیفه حفظ امنیت حساب های بانکی و همچنین حساب های الکترونیکی کاربر بر عهده خودش می باشد و در صورتی که حساب الکترونیکی فرد هک شود این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.


18) وبسایت Exfast.ir مسئولیت هرگونه اتفاقات و تاخیر های ناشی از اتفاقات غیر منتظره ای که خارج از کنترل این وبسایت می باشد را نمی پذیرد ، وبسایت Exfast.ir ، مدیران ، صاحبان ، کارمندان و نمایندگانش هیچگونه مسئولیتی را در قبال ضرر های ناشی از اتفاقاتی که خارج از کنترل این وبسایت می باشد نمی پذیرند و مسئولیت این اتفاقات مستقیما متوجه کاربران خواهد بود.


19) وبسایت Exfast.ir از ارائه هرگونه خدمات به کاربرانی که فعالیت آنها در زمینه های کاری این وبسایت توسط دولت محلی خودشان یا توسط پلیس بین الملل  ممنوع شده باشد معذور است و در صورتی که کاربری که شامل موارد گفته شده باشد از خدمات این وبسایت استفاده کند مسئولیت آن کاملا بر عهده خود کاربر می باشد.


20) با ورود به این وبسایت و یا ثبت سفارش در این وبسایت کاربر تایید می کند که تمام قوانین را مطالعه کرده و با آنها موافق است ،


21) وبسایت Exfast.ir حق خود می داند که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متن قوانین و مقررات را تغییر دهد ، البته این تغییرات به اطلاع کاربران سایت از طریق ارسال ایمیل یا درج خبر تغییر در خود سایت خواهد رسید.